Sorry, no posts matched your criteria.

Majk po rikthehet me një super projekt

Majk, këngëtari tepër i suksesshëm dhe i dashur për publikun, numëron shumë hite në albumet e tij.

Tre muaj më parë, Majk, erdhi me një bashkëpunim me Ghetto Geasy-n, të titulluar “Hajde te baba”. Kjo këngë është pjesë e albumit të tyre të përbashkët, që mban titullin “Vaksina”, e që si duket do të vijë si shpëtim për këtë vit të vështirë.

Mirëpo prej kohësh nuk e kemi parë të sjelli projekte solo, por shumë shpejt do të rikthehet fuqishëm.

Në llogarinë e tij në Instagram, Majk ka ndarë disa foto nga studio muzikore, duke i gëzuar pamasë fansat.

“Home alone si kevini, po prap at bitch nuk e thirri…”- shkruan Majk, duke lënë të kuptohet se këto rreshta mund të jenë pjesë e teksit të tij.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com