Sorry, no posts matched your criteria.

‘Lufta’ për të mbajtur qenin në shtëpi solli ndarjen e Silvester Stallone nga bashkëshortja e tij?

Miku më i mirë i burrit u kthye në makthin më të keq të gruas.Jennifer Flavin  bëri kërkesë për divorc pasi ajo dhe Sylvester Stallone patën një grindje masive për Rottweiler-in e tyre të ri, thanë burimet për TMZ të mërkurën.

Stallone, 76 vjeç, me sa duket e donte qenin, emri i të cilit është Dwight, për “mbrojtje për familjen e tyre”. Megjithatë, Flavin nuk ishte dakort për të shtuar një qen tjetër në familje.

Në vend që të bënin kompromis, ata “qëndruan ashpër në pozicionet e tyre”.

Argumenti i qenve supozohet se çoi në “një debat jashtëzakonisht të ashpër që solli çështje të tjera” në martesën e tyre.

Fatkeqësisht për Flavin, dhe martesën e tyre, ylli i “Rocky” fitoi argumentin dhe përdori qenin për të promovuar shfaqjen e tij të re, “Tulsa King”, duke e emëruar atë sipas emrit të personazhit të tij.

Qeni tjetër i Stallone, Butkus, i famshëm nga filmi “Rocky”, mund të ketë qenë gjithashtu një faktor në problemet e tyre martesore pasi ai mbuloi një tatuazh të madh  të fytyrës së gruas së tij me një foto të qenushit.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com