Sorry, no posts matched your criteria.

Luana Vjollca bën dedikimin më të bukur/Pa ju nuk do të ishte asgjë e mundur

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për mbarë publikun shqiptarë, ka hedhur në Instastoryn e saj disa foto dhe video që i kanë dedikuar fansat.

Ajo duket tepër e lumtur qe ka fansa kaq besnik dhe të mrekullueshëm që i kanë qëndruar pranë në çdo momentë të karrierës së saj.

Luana shkruan:

“I dua fansat e mi me gjithë zemër”Gjithashtu ajo bën dedikimin prekës dhe tregon mirënjohje për të gjithë fansat e saj duke thënë :

“Pa ju sdo të ishte asgjë e mundur”Duket se Luana ndjehet shumë e emocionuar nga të gjitha videot që ajo ka postuar.

Ajo e mbyll me një shprehje shumë të bukur qe çdo fans i zjarrtë i saj do të donte ta dëgjontë :

“Përjetë, E juaja Luana”

POST A COMMENT