Sorry, no posts matched your criteria.

Kylie Jenner shtatzanë përsëri?

Kylie Jenner ka bërë gjithë rrjetin të flasë për të në fotot e fundit që ka postuar. Duket se dyshimet për një shtatzani të dytë të modeles, janë shndërruar në titujt e parë të mediave. Kanë qenë fansat ato që kanë vënë re detaje që çojnë pikërisht në këtë përfundim. Kylie publikoi së fundmi një foto ku dukej se po konsumonte sushi, të cilat ishin të gjitha me bazë avokado dhe nuk kishte asnjë shenjë peshku.

“Kylie duke ngrënë sushi pa peshk?! … ajo është shtatzënë”, komentuan fansat. Të tjerët shtuan: “… Unë mendova të njejtën gjë”. I gjithë diskutimi nisi pasi ylli postoi foton ku u rreshtuan mijëra komente ku shkruhej  ‘A je shtatzënë?’.

POST A COMMENT