Sorry, no posts matched your criteria.

Kejvina Kthella shfaqet me pranga dhe ngjitës në gojë/ Çfarë po ndodh me modelen?

Kejvina Kthella është një nga modelet më të përfolura për momentin, shpeshherë dhe për fotot e saj provokuese.

 Ajo ka publikuar një foto ku shihet me pranga në duar dhe ngjitës në gojë, mesa duket për një skeç në spektaklin e humorit “Klanifornia”.  Edhe pse pozuar në këtë lloj mënyre duket seksi si gjithmonë.

“Për një gotë ujë përfundova kështu. Më ndiqni të shtunën në klanifornia që të merrni vesh qysh e tek!Nderkohë kam një pyetje për ju: Po si mund të rrembehem unë?”, shkruan modelja.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com