Sorry, no posts matched your criteria.

Justin Bieber i papërmbajtshëm në Greqi, 250 mijë euro në javë veç për jahtin

Justin Bieber ka nisur pushimet së bashku me bashkëshorten e tij. Çifti duket se ka zgjedhur bregdetin e bukur të Greqisë për të kaluar pushimet verore dhe mesa është deklaruar në media, nuk po kursehen aspak.

Mediat greke raportojnë se ai fillimisht ai vizitoi ishullin e Milos e tani duket se është zhvendosur në Paros me një jaht përtë cilin paguan qira, 250 mijë euro në javë. Këngëtari zgjodhi të darkojë aty në një ndër restorantet më të shtrenjta së bashku me gruan e tij, në ‘strehën’ e preferuar të Monica Bellucit, “Barbarossa”.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com