Sorry, no posts matched your criteria.

Jessie J vendos të pozojë topless

Jessie J, këngëtarja e famshme, ka pasur ditëlindjen më 27 Mars dhe mbushi plot 33 vjeç.

Ajo ka vendosur t’i bëjë një “dhuratë” fansave të saj në 33 vjetorin e saj duke pozuar topless para pasqyrës.

Mbresëlënëse apo?!

Kujtojmë se në fund të muajit shkurt ajo bëri publike lidhjen e saj të re me Max Pham Nguyen.

Jessie J e bëri të ditur romancën nëpërmjet një postimi në rrjetin e saj social Instagram, ku shihej së bashku me të dashurin.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com