Sorry, no posts matched your criteria.

Irina Shayk paralajmëron verë të nxehtë, pozat ‘topless’ në bregdet

Rikthehet më seksuale se kurrë Irina Shayk. Supermodelja ka prezantuar setin e saj të fundit në të cilin ajo shfaqet topless.  Irina, kohët e fundit është përfolur shumë gjatë lidhur më romancën e saj të re me Kanye West.

Ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes me postimet e shumta në rrjetet sociale. Irina shfaqet e veshur me bikini në ngjyrë të bardhë në një bregdet dhe duket mjaft sensuale.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com