Sorry, no posts matched your criteria.

Horoskopi i datës 15 Mars 2021

Dashi
Mundohuni të mos bini në asnjë kurth sot. Në punë do të ketë ide të mira, Hëna është në shenjën tuaj dhe ju ndihmon.

Demi
Sot do të jetë një ditë e turbullt në dashuri.
Në punë nuk mund të bëni të njëjtat gjëra pa pushim: doni të ndryshoni, merrni një ngritje në detyrë. Mërkuri do të jetë në favorin tuaj.

Binjakët
Përshtatje me shenjat e Peshores dhe Shigjetarit. Jeta e dashurisë është plot emocione dhe mundësi. Lajme të mira do të kesh të premten përsa i përket punës.

Gaforrja
Sot duhet të qëndroni të kthjellët dhe të qetë. Në punë mund të vendosni të vlerësoni situate të reja në funksion të muajve të ardhshëm.

Luani
Shmangni kontaktet me njerëz që nuk kanë më arsye për të qenë pjesë e jetës suaj. Në punë, në shumë raste ka një lloj goditje të ulët për t’u harruar.

Virgjëresha
Duhet të tregoheni të kujdesshëm sepse Marsi nuk do të jetë muaji juaj.
Në punë edhe pse kjo është një ditë me pengesa, në fund të fundit do të merrni atë që dëshironi.

Peshorja
Në punë ka shumë mundësi të gjeni bashkëpunëtorë kompetentë, të cilët mund t’iu bëjnë të bëni një hap cilësor.

Akrepi
Një ditë e bukur ju pret sot plot ndodhira të reja. Takime të reja ju pres, zgjidhni ju se për kë do të vendosni në fund.

Shigjetari
Një ditë e bukur për ndjenjat tuaja.
Në punë do të jetë e lehtë të gjesh mbështetje për të përparuar ose thjesht për të zgjidhur një problem.

Bricjapi
Në punë, shumë mundësi janë të hapura edhe për ata që punojnë vetë. Nëse duhet të shkoni përpara me një kërkesë, veproni nga fundjava.

Ujori
Ju jeni shumë i vendosur. Nëse nje dashuri ndërpritet, ju shikoni jetën tuaj dhe gjeni dashuri të re.
Në punë, gjatë javëve të ardhshme mund të ketë ndryshime në lidhje me një bashkëpunim.

Peshqit
Sot do të keni disa takime të reja të cilat nuk duhet ti nënvlerësoni, por duhet të tregoheni detajist dhe ti shikoni gjërat me më tepër rëndësi.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com