Sorry, no posts matched your criteria.

Hajdutët i hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin 8 mijë euro, ish-bashkëshorti i Fjolla Morinës publikon pamjet

Biznesmeni i njohur dhe ish-bashkëshorti i këngëtares Fjolla Morina, Fisnik Syla së fundmi duket se ka rënë pre e hajdutëve.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, ku dhe tregoi se ata kanë marrë nga shtëpia e tij 8000 euro.

“O hajna amatera keni vjedh 8000 euro ne villen time, nuk keni dit me hy ne bunker aty ku i kam milionat, kështu qe hallall ju qofte. E keni pagu shtrejt ket vjedhje..” shkroi në mbishkrimin e postimit.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com