Sorry, no posts matched your criteria.

E keni imagjinuar ndonjëherë si ka qenë Bora Zemani e vogël?! Ajo ndau fotot e rralla të 20 viteve më parë

Bora Zemani, moderatorja tashmë më e komentuar për shkak të moderimit të programit më të ndjekur “Për’puthen”, ka ndarë me ndjekësit e saj foto nga fëmijëria.

Në rrjet ditët e fundit kanë qarkulluar disa foto të Borës 10 vite më parë, kur ajo prezantonte Motin dhe ishte bjonde.

Në një video të bërë publike, vihet re se moderatorja ka pasur një look krejtësisht ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim tani.

Pasi këto pamje bënë xhiron e rrjetit, Bora ka vendosur të kthehet edhe 10 vite të tjera pas në kohë, duke na treguar fotot e saj të rralla të 20 viteve më parë.

“10 vjet më parë?! Ok, por hajde shkojmë edhe më shumë…20 vjet më parë”, shkruan Bora në fotot e postuara.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com