Sorry, no posts matched your criteria.

E gjeni dot sa vjeç mbushi Lady Gaga sot?!

Lady Gaga, këngëtarja e famshme, sot ka ditëlindjen.

Ajo është një nga emrat më të veçantë në skenën muzikore, e cila bëri një bujë të madhe dhe mbahet mend për këngët  “Papparazi”, “Alejandro”, “Poker Face” etj.

Këngëtarja njihet edhe si një aktore dhe filantrope e cila ka themeluar organizatën e saj, ‘Fondacionin Born This Way’ , që përqendrohet në fuqizimin e rinisë, përmirësimin e shëndetit mendor dhe parandalimin e ngacmimit.

Por a e merrni dot me mend se sa vjeç mbushi Lady Gaga?

Ajo mbushi plot 35 vjeç. E pabesueshme apo jo?!

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com