Sorry, no posts matched your criteria.

Dyshja e aktorëve tuaj të preferuar do të bëhen prindër për herë të dytë

Një lajm mjaft i bukur është bërë me dije për çiftin Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen. Thuhet se dyshja do të bëhen sërish prindër.

Sipas “Gazete Magazin” aktorja thuhet se është në tremujorin e parë të shtatzënisë. Fahrye dhe Buraky kanë një djalë i cili quhet Karan.

Aktorja bukuroshe mësohet të jetë 2 muaj e gjysmë shtatzënë. Edhe pse lajmi ka qarkulluar kudo, dyshja ende nuk kanë bërë një njoftim në rrjete sociale.

Kujtojmë se më herët qarkulluan lajme për ndarje të mundshme mes çiftit por ja ku vjen ky lajm që hedh poshtë gjithë thashethemet.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com