Sorry, no posts matched your criteria.

Djali i dytë i Beckham 19 vjeç por duket se tashmë po planifikon martesën

Djali i dytë i David dhe Victoria Beckham, 19-vjeçari Romeo thuhet se po planifikon një martesë me të dashurën e tij, modelen Mio Regan.

Edhe pse të dy janë shumë të rinj dhe të fokusuar në karrierën e tyre, burimi thotë se ata janë të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit. Dhe tani që vëllai i madh i Brooklyn është martuar me Nicola Peltz, Romeo dhe influencuesja britanike Mia kanë filluar të flasin për të ardhmen e tyre afatgjatë.

Një burim në mediat amerikane pohon se çifti ka folur për martesën gjatë pushimeve familjare, duke thënë: “Mia është e afërt me nënën e Romeos, Victoria. Ishte e qartë se çifti dëshiron një të ardhme të gjatë së bashku dhe ata tashmë kanë folur për të qenë shpirtëror. shokë.”

Gjithashtu, ata folën se sa shumë duan një familje të madhe dhe mezi presin të fillojnë.

Në rrjetet sociale të çiftit shihet se Romeo dhe Mia janë shumë të lumtur së bashku. Këtë javë, çifti u filmua duke kaluar kohë me familjen Beckham në jahtin e tyre luksoz në Miami.Romeo e ka shtyrë fejesën për periudhën pas ceremonisë luksoze për shkak të dasmës së vëllait të tij të madh Brookylin.

“Mia është një vajzë shumë e ndryshme nga Nicole dhe gjithmonë ka deklaruar se do të donte të martohej në Britani, duke e bërë dasmën shumë më të rastësishme dhe modeste se ajo që kishin bërë Nicola dhe Brooklyn”, shton ajo.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com