Sorry, no posts matched your criteria.

Dhurata e dasmës që ish-bashkëshortja e Ben Affleck i bëri aktorit dhe Jennifer Lopez

Jennifer Garner dhe Ben Affleck mund të jenë ish-partnerë, por kjo nuk e pengoi atë që të urojë aktorin në martesën e tij me Jennifer Lopez.

Affleck dhe JLo u martuan disa javë më parë, dhe Garner ishte një nga të parët që uroi çiftin.

 “Garner uroi Ben dhe JLo pas dasmës së tyre në Las Vegas dhe madje i dërgoi një buqetë të bukur me lule”, tha një burim anonim për Hollywood Life.

Në vend që të jetë xheloze për ish të dashurin e saj aktual, JLo mendohet të jetë e lumtur për marrëdhënien që mban Affleck me Garner .

 “Ajo mendon se është mirë që Jennifer dhe Ben kanë ende raporte të mira”, shtoi burimi.Marrëdhënia e JLo dhe Affleck filloi fillimisht në fillim të viteve 2000, megjithëse më pas ata u ndanë dhe kaluan vite të ndarë duke krijuar familjet e tyre përpara se të ribashkoheshin relativisht kohët e fundit, ku më pas kurorëzuan dhe dashurinë e tyre.

 “Garner e do Lopez -in dhe është e lumtur me marrëdhënien që ajo dhe Affleck tani kanë. Ajo ka një ndikim të madh tek Beni dhe gjithçka që Garner dëshironte ishte që ai të ishte i lumtur, i shëndetshëm dhe një njeri i matur”, tha i njëjti burim.

 “Ajo thjesht dëshiron që ai të jetë aty për fëmijët e tij. Martesa e ka vënë me këmbë në tokë atë dhe kjo është një peshë e madhe mbi supet e Garner. Tani ajo nuk ka pse të shqetësohet më për të.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com