Sorry, no posts matched your criteria.

Brad Pitt i habit të gjithë. Shfaqet i veshur me fund në premierën e filmit

Brad Pitt i ka habitur të gjithë me paraqitjen e tij të fundit. Aktori mori pjesë në një shfaqje në Berlin të filmit të tij të ardhshëm “Bullet Train” dhe u shfaq siç nuk e kemi parë kurrë.

Pitt, 58 vjeç kishte veshur një fund ngjyrë kafe, një këmishë ngjyrë vjollcë, një xhaketë dhe kambale të zeza. 

Paraqitja e aktorit ka marrë vëmendjen e të gjithë mediave të huaja dhe sigurisht për shkak të fundit! Për fansat ishte e habitshme të shihje këtë ndryshim në look të Brad sidomos pasi ai ka qenë gjithnjē një ndër meshkujt më të bukur dhe të veshur më me stil nē Hollywood.

Epo ja që ka edhe kështu!

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com