Sorry, no posts matched your criteria.

Beatrix Ramosaj i rikthehet historisë me Donald Veshajn: Nuk kam pasur kurrë një burrë

Një video e re në TikTok nga Beatrix Ramosaj dhe ja ku shkojmë sërish. Këngëtarja ndau një video ku kishte përdorur një ‘sound’ në të cilin thuhej: “Paska meshkuj gjithandej më në fund. Ejani të gjithë këtu. S’ke pasur kurrë një burrë në jetën tënde? Si ka mundësi?

Epo e kam pasur pak të vështirë.” Krah saj Beatrix ka shkruan: “Nuk dua, po tallem”.Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të shpërthejnë në komente dhe të aludojnë se po ironizon Donaldin.Pak ditë më parë ajo postoi një shkrim në InstaStory ku tregonte se si ka shpëtuar ‘reputacionin’ e të tjerëve duke mos e zbuluar anën e saj të historisë. “Sa prej jush kanë shpëtuar reputacionin e të tjerëve duke mos treguar anën tënde të historisë? Ja këtu duke shpëtuar jetë”– shkroi Trixa.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com