Sorry, no posts matched your criteria.

Bashkëpunimi i shumëpritur erdhi! Genta na surprizoi si repere

Prej disa ditësh u përhap lajmi se Genta dhe Fero do sillnin një bashkëpunim bashkë.
Këtë e konfirmoi i pari Fero, i cili publikoi një video ne Instastoryn e tij, ku shfaqej Genta Ismajli.

Kënga mban titullin, “Level Up” dhe surpriza më e madhe në këtë projekt ishte Genta Ismajli.

Për herë të parë këngëtarja është shfaqur si repere dhe i ka befasuar të gjithë me talentin e saj. Këngëtarja numëron një sërë këngësh në repertorin e saj muzikor, por nuk na ka rastistur ta dëgjojmë të bëj rap të vërtetë. Me provën e parë ajo ja doli mbanë më së miri dhe është komplimentuar shumë nga fansat.

POST A COMMENT