Sorry, no posts matched your criteria.

Aurela Hoxha shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kanë

Aurela Hoxha ka qenë një nga vajzat që ka marrë pjesë në eventin më të rëndësishëm të mbajtur këto ditë në Kanë.

Modelja shqiptare u shfaq në Festivalin e Filmit në Kanë e veshur me një fustan të linjës së saj Aurela Hoxha Brand, duke ekspozuar trupin që e ka rikthyer shpejt në formë pas lindjes. Ajo e kombinoi fustanin e zi transparent me një palë doreza lateks jeshile.

Modelja zgjodhi një makeup të lehtë për eventin dhe flokët i mbajti lëshuar me pak onde në fund.

“Sa mirë që u riktheva sërish. Faleminderit për ftesën Festivali i Kanës. E adhuroj paraqitjen time të parë”, shkroi Aurela.

POST A COMMENT