Sorry, no posts matched your criteria.

Arsyet përse Ami dhe Ermali grinden mirëkuptohen nga të gjithë…

Amarda Toska është padiskutim një nga vajzat më të bukura shqiptare. Një detaj që të mbetet në mendje sa herë e sheh është qetësia që e karakterizon.

Por ja që ndodh që edhe Ami të ngrejë zërin në shtëpi dhe këtë e ka zbuluar bashkëshorti i saj, Ermal Mamaqi.

I ftuar mbrëmjen e djeshme në “Në kurthin e Piter Pan” nga Alketa Vejsiu, Ermali tregoi se ai dhe Ami grinden për këto arsye:

“Për çfarë mund të grindemi ne më shumë? Sigurisht, për fëmijët, që unë të merrem më shumë me mësimet e Joelit. Po unë kam edhe mësimet e mia, që mezi i bëj. Një njeri vetëm një palë mësime mund të bëjë”,– tha Ermali.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com