Sorry, no posts matched your criteria.

Afrona dhe Blero ndahen? Zbulohet e vërteta

Gjatë kësaj jave, në media është shkruar se këngëtariBlero Muharremi dhe modeles Afrona Dika kanë një krisje në martesë. DYshimet kanë filluar nga fakti se ata kishin fshirë fotot e përbashkëta në Instagram, edhe pse vijonin ta ndiqnin njëri-tjetrin. Edhe pse kanë rreth tre vite që janë martuar, thuhet se cifti janë ndarë. Këto lajme i kanë konfirmuar burime për Prive.

Mësohet se problemet në lidhje janë të kahershme për shkak të distancës mes Bleros dhe modeles. Këngëtari nuk është zhvendosur në Zvicër, ku Afrona jeton prej vitesh, gjë që ka shkaktuar një krizë mes tyre. Blero ka qenë për herë të fundit në Zvicër rreth dy muaj më parë.

Ndërkohë, të dy kanë refuzuar që të japin një koment.

POST A COMMENT